#1573 | 5-delige set dinerlepels (Rotterdam, Hendrik Vrijman 1780-1811) zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd in "dubbel lof". Nederland, Rotterdam, Hendrik Vrijman, 1802, keurtekens: stadskeur met kroon, meesterteken, V, bijl - gebruikssporen en slijtage. 248 gram, 835/1000. Afm. L 21.1 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 250.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt