#1631 | Gelegenheidslepel (Nijmegen, 1637-1638) zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gegraveerde versieringen en een getorste steel met daarop een staande leeuw met wapenschild (mogelijk het stadswapen van Utrecht). Nederland, Nijmegen, onbekend, 1637-1638, keurtekens: toets-steek, stadskeur, T, onbekend meesterteken (VOC), J-gehaltekeur. 38 gram, 835/1000. Afm. L 16.9 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 250.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt