#1639 | Miskelk & pateen (Antwerpen, Lambert van Ryswyck fecit 1894) zilver.

Kavel verkocht
Fraai verguld exemplaar op zes-lobbige voet met punten. Gedecoreerd met religieuze beeltenissen in reliëf van o.a. de 12 apostelen, S. Matheus, `t Lam Gods, S. Lucas en S. Marcus. Gemaakt in neogotische stijl met byzantijnse invloeden. België, Antwerpen, Lambert van Ryswyck, 1894, keurtekens: L. van Ryswyck Fec. Antv. 1894 - gebruikssporen en slijtage. 1389 gram, 925/1000. Afm. H 25.5 cm. Geschatte opbrengst: € 1500 - € 2500.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt