#2331 | 18 kt. Geelgouden vintage rozet ring bezet met ca. 0.87 ct. diamant.

Kavel verkocht
Meesterteken: S&A. Keurtekens: waarborgstempel Sheffield, kroon (Engels goudkeur), 750, jaarletter G (1981). Bezet met 9 briljant geslepen diamanten (1x ca. 0.31 ct. en 8x totaal ca. 0.56 ct.) in een witgouden zetting. Zuiverheid: SI2-P1, kleur: F-G. Ringmaat: 17,5 mm / 55 mm. Gewicht: 3,76 gram.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt