#1604 | Vinaigrette-doosje (Birmingham, Verenigd Koninkrijk, John Bettridge 1823) zilver.

Kavel verkocht
Rechthoekig model voorzien van gegraveerde Biedermeier decoraties. Binnenzijde voorzien van vergulding en ajour roostertje. Verenigd Koninkrijk, Birmingham, John Bettridge, 1823, keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, Plichtkeur (George III), Z - gebruikssporen en deukjes. 4,7 gram, 925/1000. Afm. L 1.5 cm, B 2 cm, H 0.8 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt