#1606 | Vinaigrette-doosje (Birmingham, Verenigd Koninkrijk, John Taylor 1818) zilver.

Kavel verkocht
Koffervormig model voorzien van gedreven en gegraveerde decoraties en vergulding. Ajour rooster met rocailles en florale decoraties. Verenigd Koninkrijk, Birmingham, John Taylor, 1818, keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, U - gebruikssporen. 12 gram, 925/1000. Afm. L 2.8 cm, B 2.3 cm, H 1.2 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt