#1609 | Vinaigrette-doosje met malachiet (Birmingham, Verenigd Koninkrijk, James Fenton & Co 1858) zilver.

Kavel verkocht
Bloemvormig / geschulpt model voorzien van ingelegde malachiet in deksel en gedecoreerd met gegraveerde florale versieringen. Voorzien van cartouche. Roostertje binnenzijde opengewerkt met voorstelling van bladeren en bloemen. Verenigd Koninkrijk, Birmingham, James Fenton & Co, 1858, keurtekens: leeuw, anker, meesterteken, plichtkeur (Victoria), J - lichte gebruikssporen en malachiet beschadigd. 16 gram, 925/1000. Afm. L 2.7 cm, B 3.3 cm, H 1.1 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt