#1887 | Pepermuntdoosje goud.

Kavel verkocht
Rond gebold model met goud ingelegde decoraties. 19e eeuw / 20e eeuw - gebruikssporen en slijtage. BWG 9 kt. Afm. H 2.5 cm, Diam 4.6 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt