#1678 | 2-delig lot pennen (Cartier & Parker) verzilverd / goud.

Kavel verkocht
Bestaande uit een ''Must de Cartier'' balpen en een Parker vulpen voorzien van 14kt geelgouden schrijfpunt. Frankrijk & USA, 20e eeuw, keurtekens: balpen: Must de Cartier. Vulpen: 585, meesterteken - gebruikssporen. 54 gram, 14 kt. & verzilverd. Geschatte opbrengst: € 30 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt