#1905 | Scharenkoker met rokhaak zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met een lederen koker met daarop gehamerd zilveren beslag. Met rokhaak aan twee kettingen. Verenigd Koninkrijk, Londen, Henry Williamson Ltd, 1909, keurtekens: leeuw, panterkop, meesterteken, o, ZI - lichte gebruikssporen en deukjes. 43 gram, 925/1000. Afm. L 25 cm, B 4.7 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt