#1521 | 2-delige set gelegenheids-scheplepels zilver.

Kavel verkocht
Gegoten modellen met aan het uiteinde 2 apostelen: Andreas en Bartolomeüs. Onderzijde van de steel voorzien van Bijbelse voorstelling en de schepbak is voorzien van graveringen met een voorstelling van een geknielde Engel. Noot: De Apostelen Andreas (de mannelijke, de moedige) en Bartolomeüs (zoon van Tolmai of zoon van de ploegvoren) waren een van de twaalf Apostelen van de Heere Jezus. Andreas was de broer van Petrus een van de andere apostelen. Over Bartolomeüs wordt in de Bijbel niets verteld behalve bij de opsommingen van de twaalf apostelen en als een van de getuige van Jezus Hemelvaart. Noorwegen, David Andersen, Eind 19e / Begin 20e eeuw, keurtekens: David-Andersen, Norway, Sterling 925s, ZI. Inscriptie: ANDREAS / BARTHOLOMEUS. 126 gram, 925/1000. Afm. L 18.6 cm, B 5.3 cm. Geschatte opbrengst: € 75 - € 160.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt