#2399 | Geelgouden Victoriaanse ring bezet met smaragd en parel.

Kavel verkocht
Band sierlijk gegraveerd. Goud getest tussen 14 kt. en 18 kt. (niet gekeurd, vermoedelijk 15 kt.), ca. eind 19de eeuw, achterzijde middenstuk met glas bedekt. Ringmaat: 18 mm / 57 mm. Gewicht: 3,1 gram.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt