#1942 | Kandelaar "Christofle" verzilverd.

Kavel verkocht
2-armig zwaar uitgevoerd model met detaillering bij de randen en afneembare bovenzijde. Staande op een octagonale voet. Frankrijk, Parijs, Christofle, 20e eeuw, keurtekens: Christofle France, meesterteken/kwaliteitskeur (1e) - gebruikssporen. 1345 gram, verzilverd. Afm. L 13 cm, B 24.2 cm, H 28.7 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 300.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt