#1512 | Fruitschaal op voet (Kopenhagen, Denemarken, Christian F. Heise 1917) zilver.

Kavel onverkocht
Zeer fraai gelobd model op voet. Denemarken, Kopenhagen, Christian F. Heise, 1917, keurtekens: landkeur, 17, meesterteken, C.J.M. Moinichem - klein deukje. 665 gram, 835/1000. Afm. L 19.2 cm, diam 26.3 cm. Geschatte opbrengst: € 350 - € 700.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt