#895 | Cartier Santos Dumont - Rivets Motif - Balpen - Palladium Finish

Een Cartier Santos Dumont balpen, uitgevoerd met een metalen huls met klinknagelmotief, afgewerkt met palladium. Bovenop afgewerkt met een cabochon van blauw hars. Voorzien van originele Cartier doos en stoffen hoes. Frankrijk, Parijs, Cartier, 21e eeuw, keurtekens: Cartier, modelnummer. In nieuwstaat (tevens in werkende staat). 58,2 gram, metaal met palladium afwerking. Afmetingen: 13.4 x 1.9 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt