#1079 | Rolex Oyster Perpetual 34 6284 "honeycomb" wijzerplaat- Heren horloge - ca. 1957

Kast: geelgoud (18K.) - band: geelgoud (18K.) - automatisch - diameter: 34 mm - polsomtrek: 18,5 cm - plexiglas - ref: 6284 - serie: 98XXXX - originele genieten band heeft gebruikssporen, plexiglas is beschadigd - gewicht: 79,5 gram.
horloge

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
horloge