#5 | Lapponia 'Lotus' 14K Bicolor gouden broche door Björn Weckström

In goede conditie. Keurtekens: Internationaal conventiekeur 585, Fins waarborgkeur, meesterteken Lapponia, jaarletter C8 (1980). LxB: ca. 3.2 x 3 cm. Gewicht: 8.44 gram.
broche

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
broche