#839 | Tuigje, Sytze Djurres Westerbaan, Bolsward circa 1790, zilver

Een 18e-eeuws zilveren tuigje met haak, fourniturenschaar en een speldenkussen doosje met speldenkussen. Zeer fraai set uitgevoerd met een zwaan op de haak en gedreven voorstellingen op het doosje van een putti met korenaren en zeis op de ene zijde en een putti met bloemen op de andere zijde. De schaar is gedecoreerd met vogels die in de heften zijn verwerkt. Bolsward, Nederland, Sytze Djurres Westerbaan, circa 1790. Keurtekens: meesterteken (SW). Gewicht: 192 gram, 934/1000 (spectrometer resultaat op alle stukken). Afmetingen schaar (breedte x lengte): 5 x 16 cm. Afmetingen speldenkussendoosje (hoogte x breedte x diepte): 7.5 x 5.7 x 3.5 cm.
Tuigje

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Tuigje