#664 | Tiffany & Co. schaal / tafelmiddenstuk, Charles L. Tiffany, New York ca. 1895, zilver

Een prachtige, grote schaal / tafelmiddenstuk, uitgevoerd met een rijk gedecoreerde, deels opengewerkte rand. De rand is naar beneden omgeslagen en bevat onder andere schelpmotieven en C-vormige voluten. Het unieke aan dit model is dat het niet is gekeurd met een modelnummer, wat inhoudt dat het een stuk is dat buiten het gebruikelijke productieproces is vervaardigd. Deze schaal is gemaakt in de periode 1891–1902, tijdens het presidentschap van Charles L. Tiffany. Verenigde Staten, New York, Tiffany & Co. circa 1895, keurtekens: Tiffany & Co. Makers, 170 (ordernummer), Sterling Silver, 925-1000, T-keur (Charles L. Tiffany, periode 1891-1902). 1224,1 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x diameter): 6,2 x 36 cm.
Tiffany & Co. schaal / tafelmiddenstuk, Charles L. Tiffany, New York ca. 1895,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt