#42 | FreyWille 'Hommage á Claude Monet - Orangerie ' 18K Geelgouden collier met 'Luna Piccola' hanger bezet met emaille

Hanger bezet met vuur emaille. Bezet met drie briljant geslepen diamanten van totaal ca. 0.06 ct. (VS - SI / G - H). In redelijke conditie, achterzijde hanger vertoont gebruikssporen. Keurtekens: gesigneerd en meesterteken FreyWille, Russisch waarborgkeur 750, Metal. Lengte collier: ca. 44.5 cm / Schakelbreedte: 10x ca. 0.5 mm / LxB hanger: ca. 3.3 x 2.5 cm. Gewicht: 17.50 gram.
collier met 'Luna Piccola' hanger

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt