#544 | Cartier 'Love' 18K Witgouden halve creolen bezet met ca. 0.12 ct. diamant

Ieder bezet met een briljant geslepen diamant van ca. 0.06 ct. (VS / F). In goede conditie. Keurtekens: gesigneerd Cartier, © 1998, N81869, 750, IY. Inclusief: juwelendoos (beschadigd). LxB: ca. 21 x 5 mm. Gewicht: 13.65 gram.
'Love' halve creolen

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
'Love' halve creolen