#14 | Lapponia 'Gold Peak' 14K Geelgouden ring door Björn Weckström

In goede conditie. Keurtekens: 585 internationaal conventiekeur, nationaal keur Finland, gesigneerd W Bjorn, 585 Fins waarborgkeur, jaarletter T7 ( 1972). Ringmaat: 18,75 mm / 59 mm. Breedte middenstuk: ca. 14.5 mm. Gewicht: 9.56 gram.
ring

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
ring