#546 | Cartier 'Monture' 18K Geelgouden ring bezet met lapis lazuli en diamant

Bezet met lapis lazuli en een briljant geslepen diamant van ca. 0.16 ct. (VS / F). In goede conditie. Keurtekens: Frans waarborgkeur 750 adelaarskop, gesigneerd Monture Cartier. Inclusief Cartier juwelendoos (beschadigd). Ringmaat: 14,5 mm / 45 mm. Breedte middenstuk: ca. 19 mm. Gewicht: 21.54 gram.
ring

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
ring