#551 | Pomellato 18K Geelgouden gematteerde schakelcollier

In goede conditie, lichte gebruikssporen. Keurtekens: gesigneerd Pomellato, 750, Italiaans meesterteken: 469MI. Lengte: ca. 44 cm / Schakelbreedte: ca. 10 - 24.5 mm. Gewicht: 68.55 gram.
schakelcollier

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
schakelcollier