#553 | Pomellato 18K Bicolor gouden broche

In goede conditie, lichte gebruikssporen. Keurtekens: gesigneerd Pomellato, 750, Italiaans meesterteken: 469MI. LxB: ca. 15 x 39 mm. Gewicht: 14.34 gram.
broche

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
broche