#77 | 18K Geelgouden ring bezet met ca. 2.53 ct. indigoliet toermalijn

Bezet met een baguette geslepen indigoliet toermalijn van ca. 2.53 ct. (ca. 18.04 x 4.52 mm). In goede conditie, lichte gebruikssporen. Keurtekens: Nederlands waarborgkeur 750, onleesbaar meesterteken. Ringmaat: 17,25 mm / 54 mm. Breedte middenstuk: ca. 19.5 mm. Gewicht: 12.77 gram.
ring

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
ring