#577 | Damiani 'Bamboo' 18K Witgouden ring bezet met ca. 1.12 ct. diamant

Bezet met 23 briljant en baguette geslepen diamanten van totaal ca. 1.12 ct. (VS - SI / G - H). In goede conditie. Keurtekens: gesigneerd Damiani, 750, Italiaans meesterteken: 3181AL. Ringmaat: 17,5 mm / 55 mm. Breedte middenstuk: ca. 13 mm. Gewicht: 11.31 gram.
'Bamboo' ring

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
'Bamboo' ring