#101 | 18K Geelgouden ring bezet met ca. 1.78 ct. diamant

Bezet met een briljant geslepen diamant van ca. 0.78 ct. en baguette/tapered baguette geslepen diamanten van totaal ca. 1.00 ct. (VS / G - H). In redelijke conditie, gebruikssporen. De ring is vermaakt. Keurtekens: Nederlands waarborgkeur 750, Italiaans meesterteken: 1481AL, onleesbaar keur. Ringmaat: 16,25 mm / 51 mm. Breedte middenstuk: ca. 10.5 mm. Gewicht: 6.41 gram.
ring

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
ring