#1 | Sterling zilveren 'Waterlily' collier door Theresia Hvorslev

In goede conditie. Keurtekens: Zweeds waarborgkeur, 925 Sweden, gesigneerd Theresia, Mema L Y9, Mema L Jaar letter X-9 1972). Meesterteken: Teresia Hvorslev. Lengte: ca. 41 cm. Afmetingen middenstuk: ca. 4.4 x 13.3 cm. Gewicht: 105,47 gram
collier

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
collier