#669 | Olie- en azijnstel, Parijs ca. 1840-1850, zilver

Zeer fraaie set, compleet met originele kristal glazen flacons uitgevoerd in olijfslijpsel. Frankrijk, Parijs, ca. 1840-1850, keurtekens: Minerva 1, onbekend meesterteken. 1472 gram, 950/1000. Afm. L 28 cm, B 13 cm, H 21,5 cm.
Olie & Azijnstel, Parijs ca. 1840-1850

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt