#878 | No Reserve - Christofle theeservies (4), model 1925 naar ontwerp van Christian Fjerdingstad, Parijs jaren 90, verzilverd

Prachtig Art Deco-stijl theeservies, bestaande uit een theepot, roomkan, suikerbak en dienblad. De knoppen van de deksels en de handvatten van de theepot, roomkan en dienblad zijn uitgevoerd in ebbenhout. Deze set stamt uit de jaren 90, toen Christofle besloot een eerder ontwerp te reproduceren, namelijk model Tonnelet, ontworpen door Christian Fjerdingstad. De set is voorzien van de originele doos en stoffen hoes voor het dienblad. Frankrijk, Parijs, Orfèvrerie Christofle, jaren 90, keurtekens: meesterteken, Christofle, IOC-kwaliteitskeur. 4196 gram, verzilverd. Afmetingen (hoogte koffiepot op dienblad x breedte dienblad x diepte dienblad: 18 x 50 x 38 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Christofle theeservies (4), model 1925 naar ontwerp van Christian Fjerdingstad,

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt