#950 | Cartier Santos - Reiswekker - Staal / Verguld

Een Cartier Santos reiswekker, uitgevoerd met vergulde details en stainless steel kast. De achterzijde bevat twee cabochon geslepen synthetische saffieren. De standaard is voorzien van het C-logo van Cartier. Het model bevat een quartz uurwerk. Voorzien van de originele Cartier doos. Frankrijk, Parijs, Cartier, jaren 90, keurtekens: Cartier, Quart, Swiss made, modelnummer - In redelijke conditie (synthetische saffieren beschadigd). 317,5 gram, stainless steel / verguld. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 8.8 x 7.2 x 5.5 cm.
Cartier Santos bureau-reiswekker, stainless steel / verguld

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt