#999 | S.T. Dupont - Ligne 2 Maduro Oscuro Natural Lacquer - Aansteker - Verguld

Een exclusieve S.T. Dupont Ligne 2 aansteker, uitgevoerd met zogenoemd Maduro Oscuro natuurlijk lakwerk. Dit model uit de jaren 90 maakt deel uit van de exclusieve Habanrea Collection. Parijs, Frankrijk, S.T. Dupont, jaren 90. Keurtekens: S.T. Dupont, Paris, made in France, meesterteken, Lacque de Chine, modelnummer. In goede conditie (in werkende staat). Gewicht: 111,5 gram, verguld. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 6.2 x 1.1 x 3.7 cm.
Aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Aansteker