#1001 | Cartier - Pentagon Red Lacquer - Aansteker - Verguld

Een vergulde Must de Cartier Pentagon aansteker, uitgevoerd met rood lakwerk. Voorzien van origineel stoffen zakje. Parijs, Frankrijk, Cartier, jaren 80. Keurtekens: Must de Cartier, meesterteken, modelnummer. In redelijke conditie (niet getest op werking). Gewicht: 70 gram, verguld. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 6 x 1.2 x 2.5 cm.
Aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Aansteker