#1032 | S.T. Dupont - Ligne 1 Vertical Lines - Aansteker - Verguld

Een vergulde S.T. Dupont Ligne 1 aansteker, uitgevoerd met verticale lijnpatronen. Voorzien van originele doos en papieren. Parijs, Frankrijk, S.T. Dupont, jaren 70. Keurtekens: S.T. Dupont, Paris, made in France, meesterteken, modelnummer. In goede conditie (niet getest op werking). Gewicht: 92,9 gram, verguld. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 5.8 x 1.4 x 3.5 cm.
Aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Aansteker