#1010 | No Reserve - S.T. Dupont - Ligne 1 small Vagues Horizontales - Aansteker - Verguld

Een vergulde S.T. Dupont Ligne 1 small aansteker, model Vagues Horizontales (Vaak aangeduid als het "Vented" model). Voorzien van de originele doos en boekje. Parijs, Frankrijk, S.T. Dupont, jaren 80. Keurtekens: S.T. Dupont, Paris, made in France, meesterteken, modelnummer. In goede conditie (in werkende staat). Gewicht: 94,2 gram, verguld. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 4.7 x 1.4 x 3.5 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Aansteker