#1020 | S.T. Dupont - Ligne 2 model Afrika Limited Edition - Aansteker - Verguld

Een Limited Edition S.T. Dupont Ligne 2 aansteker, model Afrika, uitgevoerd met diepzwart lakwerk en met vergulde driehoekige motieven. Geïnspireerd door de rijke geest en artistieke tradities van het Afrikaanse continent, is deze exclusieve uitgave uitgebracht in een gelimiteerde oplage van slechts 2.000 stuks, waarvan dit exemplaar nummer 1326 betreft. De aansteker wordt geleverd met de originele doos; het binnenwerk en het boekje zijn echter niet inbegrepen. Parijs, Frankrijk, S.T. Dupont, 2001. Keurtekens: S.T. Dupont, Paris, made in France, meesterteken, 1326/2000. In goede conditie (in werkende staat). Gewicht: 121,5 gram, verguld. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 6.2 x 1.1 x 3.7 cm.
Aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Aansteker