#872 | Jugendstil tazza, Guldsmedsaktiebolaget (GAB), Stockholm 1912, zilver

Een zeer fraaie Jugendstil tazza op hoge voet, voorzien van bloemversieringen. Stockholm, Zweden, Guldsmedsaktiebolaget (GAB), 1912. Keurtekens: meesterteken, landkeur (3 kronen), gehaltekeur, jaarkeur K7 (1912). Gewicht: 425 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x diameter): 25.5 x 15.5 cm.
Tazza

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Tazza