#737 | Victoriaanse zoutvaten (4), Robert Harper, Londen 1866, zilver

Een zeer fraaie set van vier zoutvaten, uitgevoerd met geschulpte rand, gedreven bloemendecor en staand op drie klauwvormige poten. De onderzijde van elk stuk is voorzien van een inscriptie. Londen, Verenigd Koninkrijk, Robert Harper, 1866. Keurtekens: leeuw, stadskeur, meesterteken, jaarletter l, Queen Victoria plichtskeur. Gewicht: 255,3 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 3.5 x 7.3 x 7.7 cm.
zoutvaten (4)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
zoutvaten (4)