#931 | Cartier Paris - Pentagon White Lacquer - Aansteker - Verguld

Een Cartier Paris aansteker, model Pentagon uitgevoerd met ivoorwit lakwerk en vergulde details die het model accentueren. Voorzien van originele Cartier doos (met gebruikssporen). Frankrijk, Parijs, Cartier, jaren 80, keurtekens: Cartier, Paris, meesterteken, Plaque Or G, modelnummer - niet getest op werking (lak op de bovenzijde met slijtage). 99,2 gram, verguld / Laque-de-Chine. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 7 x 1.2 x 2.5 cm.
Cartier 'Laque-de-Chine' aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt