#923 | S.T. Dupont - Ligne D Horizontal Lines - Aansteker - Verguld

Een vergulde S.T. Dupont Ligne D aansteker, uitgevoerd met horizontale lijnpatronen. Voorzien van originele doos en hoesje. Frankrijk, Parijs, S.T. Dupont, jaren 90, keurtekens: S.T. Dupont. Paris, made in France, meesterteken, modelnummer. In goede conditie (niet getest op werking). 78,5 gram, verguld. Afm. L 3 cm, B 0,8 cm, H 5,3 cm.
S.T. Dupont Ligne D 'Horizontal Lines' aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt