#945 | Must de Cartier - Red Marble Lacquer - Aansteker - Verguld

Een vergulde Must de Cartier aansteker, uitgevoerd met rood lakwerk in marmerpatroon. Compleet met originele doos. Frankrijk, Parijs, Cartier, jaren 80, keurtekens: Cartier, Paris, meesterteken, Plaque Or G, Swiss made, modelnummer. In goede conditie (niet getest op werking). 70,7 gram, verguld. Afm. L 2,5 cm, B 1,3 cm, H 6,9 cm.
Cartier aansteker, rood marmerlak / verguld

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt