#957 | S.T. Dupont - Slim 7 Special Edition 'Le Casino Monte-Carlo' - Torch Aansteker

Een S.T. Dupont Slim 7 aansteker uit de 'Black as Night'-serie. Special Edition-uitvoering 'Le Casino Monte-Carlo' met glanzend zwarte en vergulde details. De torch aansteker is voorzien van de originele doos, omdoos, stoffen zakje en boekje. De Slim 7 aansteker van Dupont is de slankste luxe aansteker ter wereld. Frankrijk, Parijs, S.T. Dupont, 21e eeuw, keurtekens: S.T. Dupont, modelnummer. In goede conditie en werkende staat. 45 gram. Afmetingen (hoogte x dikte x diepte): 6.7 x 0.7 x 3.7 cm.
S.T. Dupont Slim 7 Black As Night special edition Le Casino Monte-Carlo Torch aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt