#943 | Cartier - Must Louis - Boekenlegger - Staal / Verguld

Een Cartier Must Louis boekenlegger (of briefopener), uitgevoerd in staal met de vergulde tweekleurige elementen op de clip. Voorzien van originele doos. Frankrijk, Parijs, Cartier, 21e eeuw, keurtekens: must de Cartier, made in France, meesterteken, modelnummer. 11,8 gram, staal / verguld. Afm. L 11,7 cm, B 1,6 cm.
Cartier Must Louis boekenlegger

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt