#981 | Mabie Todd & Co. - Swan Pen - Vulpen - 18K Goud

Vintage gouden Mabie Todd & Co. Swan vulpen, uitgevoerd met een 18 kt. gouden dop, clip en huls, en een 14 kt. gouden penpunt. Gedecoreerd met gegraveerde lijn- en guillochepatronen. Londen, Engeland, Mabie Todd & Co. Ltd, 1934/1935. Keurtekens: gehaltekeur 18, goud keurteken (kroon), stadskeur (panterkop), meesterteken (MTLtd), jaarkeuren t en u (1934/1935), Swan Pen, Mabie Todd & Co Ltd, made in England (keurtekens penpunt: Swan, 2, 14 Ct, Mabie Todd). In goede conditie (niet getest op werking). Gewicht: 37,2 gram, 18 kt. goud (dop, clip en huls) en 14 kt. goud (penpunt). Afmetingen (lengte): 13.4 cm.
Vulpen

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Vulpen