#1022 | No Reserve - Waterman - Laureat II Green Marble Lacquer - Vulpen - Verguld

Een Waterman Laureat II vulpen, uitgevoerd met groen/zwart lakwerk in marmerpatroon en vergulde details. Voorzien van originele doos en papieren. Frankrijk, Waterman, jaren 90. Keurtekens: Waterman, France, meesterteken. In goede conditie (niet getest op werking). Gewicht: 23,2 gram, verguld. Afmetingen (lengte): 13.2 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Vulpen

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Vulpen