#897 | Montblanc - Meisterstück Pix Collection - Balpen - Verguld / Edelhars

Een Montblanc Meisterstück Pix Collection balpen, uitgevoerd met zwart edelhars dop en houder, vergulde details en het iconische witte Montblanc-embleem. Voorzien van originele doos. De zijde is voorzien van een naamgravering. Hamburg, Duitsland, Montblanc, 20e eeuw, keurtekens: Montblanc, Meisterstück, Pix. In goede conditie (in werkende staat). 22,9 gram, verguld. Afm. L 14 cm.
Montblanc Meisterstück Pix Collection balpen, verguld / edelhars

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt