#899 | S.T. Dupont - Classique - Balpen - Verguld

Een vergulde S.T. Dupont Classique balpen, voorzien van originele doos. Frankrijk, Parijs, S.T. Dupont, jaren 90, keurtekens: S.T. Dupont, Paris, meesterteken, made in France, modelnummer. In goede conditie (in werkende staat). 24,6 gram, verguld. Afm. L 13,5 cm.
S.T. Dupont Classique balpen verguld

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt