#918 | Waterman - CF Barleycorn - Pennenset (4) - Zilver/Goud

Een lot van vier zilveren Waterman CF Barleycorn pennen, bestaande uit een vulpen met een 18 kt. witgouden penpunt, twee balpennen en een vulpotlood. Allen met zilveren huls en dop. Inclusief doos. Frankrijk, Parijs, Waterman, eind 20e eeuw, keurtekens: Waterman C/F, argent massif, meesterteken, krab-keur, made in France. Penpunt keurtekens: 18K 750, meesterteken - deukje in vulpen / niet getest op werking (vullingen missen). 77,7 gram, 18 kt. en 925/1000. Afmetingen (vulpen gemeten): 13,5 cm.
Waterman CF pennen set (4), zilver /

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt