#912 | Must de Cartier - Vendome Trinity - Balpen - Verguld

Een vergulde Must de Cartier Vendome Trinity balpen, uitgevoerd met lijnpatronen en een plaatje met naamgravering. Voorzien van originele doos, omdoos en een mapje met papieren. Frankrijk, Parijs, Cartier, eind 20e eeuw, keurtekens: Cartier, Paris, meesterteken, PAT, Plaque Or G, made in France, modelnummer. In goede conditie (niet getest op werking). 24 gram, verguld. Afm. L 13,2 cm.
Must de Cartier Trinity balpen verguld

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt